Щедре поле АГРОМАГАЗИН ОРГАНІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА ТА САДІВНИЦТВА

Добрива для полуниці

Добрива для полуниці

Практично всі люблять солодку соковиту ягоду полуницю. І вирощують цю диво-ягоду в різних кліматичних зонах, різними способами і на різних грунтах.

Але, як стверджують фахівці, якщо не використовувати добрива для полуниці, неможливо збирати гідні врожаї. Але які саме добрива потрібно вносити, щоб отримати максимальний урожай і при цьому не нашкодити своєму здоров'ю?

Для підживлення полуниці робиться слабкий розчин курячого посліду. Незабаром можна буде побачити, як сильно вона розростеться і порадує великими ягодами.
При приготуванні розчину води шкодувати не слід, і виходити з наступної пропорції: на одну частину посліду брати приблизно 20 частин води. Роблять також зброжений послід: у пропорції 1:1 залишають бродити тиждень-два. Після чого використовують півлітри розчину на відро води.

Якщо з тим, як готувати добрива для полуниці краще, ви вже визначилися, то виникає наступне питання: коли удобрювати полуницю, навесні чи восени? В принципі, це не має особливого значення. Зазвичай грядки для полуниці перекопують разом з обраним добривом заздалегідь (в зиму або за пару місяців до пересадки). Другий етап підживлення проводять після збору врожаю (саме в цей час зазвичай використовують комплексні мінеральні добрива). Такі корисні добрива для полуниці, як азотні, вносять у грунт залежно від її типу: в глинисту — восени, у легку — навесні. Під час рясного цвітіння і плодоношення рекомендується полуницю не підживлювати.

Ганого живлення полуниця потребує після збору врожаю, для утворення нових коренів і бруньок.
Остаточну підгодівлю даної ягоди виробляють навересні, десь в середині. На початку осені удобрюють вищевказаними пропорціями курячого посліду, можна також в сухому вигляді внести в грунт.

Якщо полуниця висаджується на нове місце, то прийнято вносити в цю землю до 8 кілограм органічних добрив і 30 грам мінеральних.

Отже, вносячи добрива, можна істотно підвищити врожайність культури. Однак слід точно дотримуватися кількості внесених добрив і терміни.

Смотрите также: Добрива для полуниці
Контакты
  • Щедре поле
  • Україна Львів, Львівська обл. Агромагазин "Щедре поле" м. Львів ринок "Шувар". Юр. адреса Львівська область м. Пустомити. вул. Лисенка, 29