Щедре поле АГРОМАГАЗИН ОРГАНІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА ТА САДІВНИЦТВА

Підживка троянд

Підживка троянд
Ранньою весною, після обрізання пагона на бруньку, необхідно внести повне добриво з розрахунку на кущ: аміачної селітри та калійної солі по 10-15 г, суперфосфату-15-20, або готове комплексне добриво для Троянд. Додатково! Після першого підживлення непогано буде, якщо ми побдаємо про подальше харчування для троянди. Посадки можна замульчувати. Мульчею може слугувати садовий компост (зазвичай я користуюсь скошеною травою з газону). По перше таке мульчування, зберігає вологу, слугує захистом від перегріву ґрунту, запобігає росту бур’яну, а в подальшому є відмінним джерелом гумусу, завдяки цьому троянда інтенсивніше утворює кореневу систему,що дозволяє рослинам значно краще розвиватися.

Друге підживлення проводять в період повного розпускання листя. На цей раз розчин готують з розрахунку 20-25 г аміачної селітри на 10 л води. Аміачну селітру можна замінити курячим послідом, розведеним 1:10 (0,5л. на 10 л. води). Під кожен кущ вносять 3-4 л розчину.

В період закладки бутонів найкращим добривом є розчин курячого посліду (1:20), внесеної з розрахунку 10 л на 3-4 рослини.

У період цвітіння троянди мають потребу в калійних добривах. Приготуйте розчин (15 г калійної солі на 10 л води) і підгодуєте ними рослини з розрахунку 5-6 л на кущ.

Після першої хвилі цвітіння кущі троянд необхідно підгодувати повним мінеральним добривом з розрахунку на кущ 10-15 г аміачної селітри і по 15-20 г суперфосфату і калійної солі.

Перед закладанням бутонів другого цвітіння троянди підгодовують азотними і фосфорними добривами (15-20 г аміачної селітри і 30-40 г суперфосфату на 10 л води). Коли троянди зацвітають вдруге, їх підгодовують повторно калійним добривом, як і при першому цвітінні.

У середині серпня потрібно припинити внесення добрив з вмістом азоту. До середини вересня проводиться остання підгодівля суперфосфатом (10-15 г) і калійної сіллю (20-25 г).
Салітру,сіль,фосфат можна замінити курячим послідом (який містить всі необхідні природні макроелементи) в сухому вигляді в розразунку 10гр. під кущ або розвести водою 0,5л. посліду на 10л. води і настояти 7-10днів, отриману суміш 1:1 розвести чистою водою. Для отримання азотного добрива (Перед закладанням бутонів другого цвітіння) вказану суміш настоювати 3дні.

Смотрите также: Підживка троянд
Контакты
  • Щедре поле
  • Україна Львів, Львівська обл. Агромагазин "Щедре поле" м. Львів ринок "Шувар". Юр. адреса Львівська область м. Пустомити. вул. Лисенка, 29