Щедре поле АГРОМАГАЗИН ОРГАНІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА ТА САДІВНИЦТВА

Підживлення молодих плодових дерев

Підживлення молодих плодових дерев

Щоб посилити ріст молодих плодових дерев, прискорити плодоношення, їх підживлюють як органічними, так імінеральними добривами. Якщо перед садінням дерев у посадкові ями внесли достатню кількість органічних і мінеральних добрив, то в перший рік вегетації дерева не підживлюють. На 2-3 рік після садіння рано навесні вносять лише азотні мінеральні добрива з розрахунку 40 г аміачної селітри або 30 г синтетичної сечовини (карбаміду) на 1 кв. м пристовбурного круга. Починаючи з 4 року після садіння, плодові дерева підживлюють калійними і фосфорними добривами. Калійні (калійна сіль 30-ти- і 40-процентна) добрива вносять по 12-15 г, а фосфорні (суперфосфат)по 8-10 г діючої речовини на 1 кв. м пристовбурного круга.

Найціннішим органічним добривом для плодових дерев є гній. Його вносять, починаючи з 3 року після садіння, з розрахунку 5-6 кг на 1 кв. м пристовбурного круга. Добрий ефект дає підживлення плодових дерев гноївкою та пташиним (особливо - курячим) послідом. Гноївку краще використовувати при підживленні плодових дерев у весняний період, перед цвітінням. Гноївку вносять в чистому вигляді або розводять водою в 3-4 рази. Сухого курячого посліду дають по 0,3 кг на 1 кв. м підживлюваної площі. При весняному підживленні курячий послід треба розчинити у воді (1 кг на 10 л води).

Контакты
  • Щедре поле
  • Україна Львів, Львівська обл. Агромагазин "Щедре поле" м. Львів ринок "Шувар". Юр. адреса Львівська область м. Пустомити. вул. Лисенка, 29