Щедре поле АГРОМАГАЗИН ОРГАНІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА ТА САДІВНИЦТВА

Секрети міцної розсади

Секрети міцної розсади

Щоб мати гарну розсаду, чимало городників використовують різні модні стимулятори. Але не варто нехтувати і старими дідівськими методами.

— Давно помічено, що гарну стимулюючу дію мають звичайні дріжджі. Якщо приготувати з них розчин у розрахунку 10 г на літр води і полити ним ґрунт, то це активізує мікроорганізми, посилить виділення вуглекислоти, а також посприяє прискоренню мінералізації органічних сполук. Завдяки цьому підвищиться вміст у субстраті азоту й фосфору. Вчені стверджують, що одноразовий полив дріжджовим екстрактом рівносильний внесенню в ґрунт річної норми повного комплексного добрива.

— Чимало господарів вирощують розсаду овочевих культур на підвіконні. Буває, рослини переростають і витягуються. Якщо так сталося, розсаду треба пересадити, виклавши довге стебло спіраллю і засипавши його грунтом. Таким чином буде утворюватися додаткове коріння, і рослина вкоротиться.

— Перці і баклажани не переносять пікування, тому насіння сіють в окремі склянки або горщики діаметром 3-5 см, а потім розсаду перевалюють (без порушення грудки землі) в посудини діаметром 7-9 см.

— У період вирощування розсади добре раз-двічі підсипати в горщики деревний попіл. Намагайтеся, щоб попіл не потрапляв на рослини.

— Щоб уберегти розсаду помідорів від хвороб, рослини потрібно поливати під корінь. Підживлюють розсаду кожні 10-15 днів.

— Висаджувати розсаду перцю раджу 21 травня, відстань між рослинами має бути 40 см. Підживлюю перець, як правило, так: 0,7 л курячого посліду заливаю відром води. Поливаєм ним.
Це активізує мікроорганізми, посилить виділення вуглекислоти, а також посприяє прискоренню мінералізації органічних сполук. Завдяки цьому підвищиться вміст у субстраті азоту й фосфору. Раджу також, коли перець перецвіте, обрізати нижні листки.

Смотрите также: Секрети міцної розсади
Контакты
  • Щедре поле
  • Україна Львів, Львівська обл. Агромагазин "Щедре поле" м. Львів ринок "Шувар". Юр. адреса Львівська область м. Пустомити. вул. Лисенка, 29