Щедре поле АГРОМАГАЗИН ОРГАНІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА ТА САДІВНИЦТВА

Весняне підживлення і обробка фруктових дерев

Весняне підживлення і обробка фруктових дерев.

Фруктові дерева вимагають якісного харчування круглий рік. Коренева система багаторічних дерев споживає біологічно активні сполуки постійно, у тому числі і в зимовий період. Добрива, внесені восени, не завжди можуть забезпечити необхідну концентрацію і співвідношення біологічно активних компонентів протягом усього періоду вегетації.

Ось чому необхідне весняне підживлення і обробка фруктових дерев в саду, як позакореневе, так і ґрунтове. В цей же час слід проводити обрізку садових дерев, побілку стовбурів, обприскування, щоб захистити дерева від шкідливих комах, здатних знищити майбутній врожай.

Ґрунтове підживлення фруктових дерев
Бажано, щоб в пристовбурних кіл ґрунт був вільним від трави, оскільки бур’яни мають кореневу систему, яка сягає на велику глибину, і забирає з ґрунту поживні компоненти, необхідні дереву і майбутнім плодам.

Щоб забезпечити доступ кисню до коріння, землю в пристовбурних кіл слід перекопувати і рихлити. Після цих заходів зазвичай залишається неглибока борозна по контуру, в яку і закладають на вибір: органічні або мінеральні підгодівлі. Потім їх злегка прикопують землею. А регулярні поливи і опади допомагають доставляти активні корисні сполуки вглиб землі, звідки вони і поглинаються кореневою системою дерева.

Внутрішньо-ґрунтове підживлення дерев доцільно проводити за 15-20 днів до початку цвітіння (початок весни, березень-квітень). В такий період деревам потрібні великі кількості сполук азоту. Використовуються швидкодіючі азотовмісні добрива: з органічних найкраще підходить – пташиний послід, а з мінеральних – аміачна селітра.

І пам’ятайте, що весняне підживлення фруктових дерев і чагарників, а також обробка проти шкідників – запорука якісного рясного врожаю саду.

Контакты
  • Щедре поле
  • Україна Львів, Львівська обл. Агромагазин "Щедре поле" м. Львів ринок "Шувар". Юр. адреса Львівська область м. Пустомити. вул. Лисенка, 29